HER TÜRLÜ SU TESİSATLARI

This is the default page custom subtitle

Su tesisatı alanında her türlü temiz su, sıcak su ve pis su alt yapısının hazırlanması ve montaj işlerinde sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı; pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

Su tesisatı iki temel bölümden oluşur:
Temiz Su Tesisatı
Atık Su tesisatı

Temiz su tesisatı bina içerisinde su kullanımı için 25 mm boru ile döşenir.
Pis su tesisatı, bina içerisinde kullanılan suyu kanalizasyona iletmek için daire sayısına göre 100’lük, 125’lik, 150’lik, 200’lük veya 250’lik boru çapları ile döşenir.

Sıhhi tesisat önemli bir altyapı olduğu için, işinde uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir, çünkü oluşacak bir su kaçağı sebebiyle binanız hasar görebilir. Bu nedenlerle mağdur olan kişi sayısı oldukça fazladır.

Ev ya da ofis gibi farklı yaşam alanlarında, kalabalık yerlerde, sağlıkla ve güvenle yaşayabilmenizde önemli yer tutan su tesisatı, suya olan gereksiniminizi en iyi şekilde karşılamanızı sağlar.

Su tesisatı, özellikle de bir evin en önemli kısmıdır ve su sızıntılarına maruz kalmamak için gereken bakım ve onarım işlemleri ihmal edilmemelidir.